MAMY JUŻ 5 LAT !

MAMY JUŻ 5 LAT !

12 grudnia 2012 przez wielu był uważany za datę możliwego końca świata. Na szczęście tak się nie stało, jednak niewątpliwie ten dzień nie pozostawił świata takim samym, ponieważ właśnie wtedy do życia powołana została firma Payarto sp. z o.o.  ?

Z ogromną przyjemnością i dumą w grudniu 2017 świętowaliśmy 5. urodziny!

Pięć lat temu w wąskim gronie, a z czasem w coraz większym zespole budowaliśmy naszą pozycję rynkową, dostarczaliśmy wysokiej jakości usług i uczyliśmy się na błędach, aby po tym czasie móc powiedzieć, że Payarto stało się częścią krajobrazu polskich płatności.

Nawiązaliśmy trwałe i oparte na zaufaniu relacje z dużymi graczami – m.in. Mastercard, Deutsche Bank, ING Bankiem Śląskim, zdobywamy wciąż nowych klientów, realizujemy własne projekty i patrzymy w przyszłość z niecierpliwością, bo jeśli druga połowa dekady będzie co najmniej tak samo dobra jak ta miniona, to przed nami kolejne 5 wspaniałych lat.

Nasz Zespół liczy już ponad 30 osób, biuro pęka w szwach, a to przecież dopiero początek!

Urodzinowy tort zniknął w okamgnieniu, a najczęściej powtarzającym się życzeniem było „oby tak dalej!” ?

 

Payarto
Jesteśmy wyspecjalizowanym biznesowo-technologicznym doradcą w branży płatności elektronicznych. Dostarczamy najwyższej jakości rozwiązania i usługi dla wszystkich uczestników ekosystemu płatności.